„Biało-czerwone Nutki” – szkolenie dla nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej

W sobotę 23 marca odbyły się warsztaty pt. „Biało – czerwone Nutki” zorganizowane przez Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem”, na których gościliśmy nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej z Włocławka i okolic.

Szkolenie poprowadziła instruktor zajęć muzyczno-teatralnych pani mgr Monika Kluza z Krakowa. Celem spotkania było doskonalenie i poszerzanie wiedzy merytorycznej oraz wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela. Zajęcia te są innowacyjnym pomysłem na to, jak poprzez taniec, muzykę oraz plastykę edukować młodych ludzi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

„Biało-czerwone Nutki” – to warsztaty edukacji artystycznej, na których uczestnicy mogli poznać zbiór autorskich piosenek i zabaw plastycznych oraz ruchowych autorstwa pani instruktor o tematyce pozytywnego patriotyzmu. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat, konspekt zajęć oraz płyty z autorską muzyką. Pomysły ze szkoleń można wykorzystywać przez cały rok.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Dyrektorowi Jackowi Kędzierskiemu za udostępnienie sali gimnastycznej oraz Wicedyrektorowi Księdzu Sebastianowi  Tomczakowi za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, wszystkim uczestnikom szkolenia za obecność, mile spędzony czas oraz wspólną naukę.

Paulina Makowska

Skip to content