„Talencik”

14 maja dzieci z grupy 6-latków – Maja Wasielewska i Lena Hejman – zaprezentowały swoje umiejętności wokalne podczas gali podsumowującej edycję konkursu „Talencik”. Przedszkolaki tańczyły, śpiewały i recytowały. Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie działań rozwijających uzdolnienia i zainteresowania dzieci. Galę zorganizowano w Przedszkolu Publicznym Nr 16 „Ekoludek” we Włocławku, które jest organizatorem tegorocznej edycji konkursu. Statuetkę „Talencik 2019” ufundowało Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

Warto dodać, że KPCEN we Włocławku jest Miejscem Odkrywania Talentów – promuje działania nauczycieli związane z rozwijaniem zainteresowań dzieci i młodzieży. Celem Międzyprzedszkolnego Konkursu „Talencik” jest popularyzowanie działań rozwijających uzdolnienia i zainteresowania dzieci.

Justyna Paczkowska

Skip to content