Scena Dla Malucha

28 maja przedszkolaki z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wystąpiły  w Browarze B w ramach XXIV Prezentacji Artystycznych Przedszkolaków „Scena Dla Malucha”.

Celem konkursu było rozbudzanie u dzieci zamiłowania do śpiewu oraz tańca, promowanie młodych talentów, a także integracja środowisk przedszkolnych i artystyczna konfrontacja ich dorobku. Dzieci prezentowały swoje umiejętności z zakresu: śpiewu, tańca, recytacji i inscenizacji bajek. Wszystkie grupy biorące udział w przeglądzie jako nagrody otrzymały zabawki dla przedszkola.

Nasze dziewczyny zachwycili publiczność przepięknymi strojami, oryginalnymi rekwizytami, a przede wszystkim niezwykłymi umiejętnościami tanecznymi.

Serdecznie dziękujemy naszym Małym Artystkom za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszego przedszkola.

Paulina Makowska

Skip to content