Miting o Uśmiech Dziecka

W dniu 30.05.2019 r. w Hali OSiR odbył się Miting o Uśmiech Dziecka. Mali Długoszacy w składzie: Helena Nowakowska 3a, Hanna Ziółkowska 2a, Lena Seroczyńska 2a, Apolonia Przybylska 1b, Franciszek Gemeinert 1b, Mikołaj Szychta 1c, Miłosz Gutral 2a, Maciej Szaradowski 2b. Wzięli udział w zawodach zorganizowanych przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra. Uczniowie klas 1-3 SP uczestniczyli w konkurencjach:
– bieg 60 m,
– rzut oszczepem,
– skoku dodawanym,
– sztafecie 8 x 50 m.
Wszyscy uczestnicy spędzili miło czas, biorąc udział w różnych konkurencjach, bo przecież lekkoatletyka jest dla każdego. Każdy z zawodników został nagrodzony silikonową opaską na rękę oraz dyplomem. Cały zespół dostał dużego pluszowego Misia.
Pragnę wyróżnić uczennicę klasy 2a Hannę Ziółkowską, która zajęła IV miejsce w biegu na 60 m.
Dziękuję Pani Marcie Treli za pomoc w opiece nad dziećmi na zawodach sportowych oraz Panu Grzegorzowi Siedlaczkowi za przywiezienie i odwiezienie dzieci szkolnym busem.

Magdalena Żuchowska

Skip to content