Z okazji Dnia Dziecka poszliśmy to teatru i na lody!

Z okazji Dnia Dziecka klasy 5c i 6b z opiekunami: panią Emilią Chodołą i panem Andrzejem Gołębieskim wybrały się do Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku na spektakl pt. „Cwaniaczek 2”.

Przedstawienie było wzorowane na serii książek „Dziennik Cwaniaczka” autorstwa J.Kinneya. W jedną z ról wcielił się nasz kolega z klasy – Mikołaj Bińczarski. Odegrał on postać genialnego matematyka, który to zyskał sympatię tytułowego Cwaniaczka i jego kolegów, a to dzięki podpowiadaniu im na sprawdzianach z matematyki. W rolę jednej z szkolnych „miss” wcieliła się także uczennica Długosza, Julia Pruszczyńska. Przedstawienie było interesujące, a momentami bardzo śmieszne. Po zakończonym spektaklu zebraliśmy się wszyscy na scenie, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcie z aktorami. Z teatru wyszliśmy uśmiechnięci. W drodze powrotnej poszliśmy na Bulwary i tam zakupiliśmy sobie pyszne lody. Jak się wszyscy najedliśmy, to wróciliśmy do szkoły na pozostałe lekcje☺☺☺☺☺

Amelia Mroczkowska, uczennica klasy 5c

Skip to content