Wyjście do Kręgielni

Dnia 3 czerwca klasa 1a i 1c wybrały się do Kręgielni. Głównym celem wycieczki było świętowanie Dnia Dziecka, integracja zespołów klasowych oraz wdrażanie do aktywnego wypoczynku.

Gra w kręgle uczy dyscypliny oraz koncentracji. Mali Długoszacy mogli rozwijać umiejętności związane z osiąganiem celu. Przez półtorej godziny uczniowie mieli do dyspozycji cztery tory, dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Niektórzy po zakończonej grze mogli pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami co spowodowało, że wzmocnili swoje poczucie wartości i zaszczepili w sobie chęć powrotu na kręgielnię i kontynuację rywalizacji w tej dyscyplinie sportowej. Zadowoleni, zmęczeni, ale pełni wrażeń i w doskonałych nastrojach powróciliśmy do szkoły.

Pani Urszuli Bordyn- wychowawcy świetlicy- dziękujemy za pomoc w opiece nad dziećmi.

Katarzyna Matuszewska

Mirella Kwiatkowska

 

Skip to content