Już po raz V odbył się turniej Numblera

Wczoraj w Długoszu odbywały się rozgrywki w Numblera. Uczestnikami turnieju było 8 dwuosobowych drużyn uczniów klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej. Gra, przypominająca “matematyczne scrabble”, polegająca na szybkim wykonywaniu działań arytmetycznych, zawładnęła umysłami uczniów 🙂 Poszczególne mecze przyniosły mnóstwo emocji, wiele zwrotów akcji i dramatycznych rozstrzygnięć.

Składy zwycięskich drużyn:

  • 1 miejsce -> „Byki z Ameryki” czyli Klaudia Fydryszewka i Maria Fryżewska z klasy 6a
  • 2 miejsce -> “Radosne Szynszyle” czyli Zofia Prokopczyk i Martyna Michorzewska z klasy 6b
  • 3 miejsce ex equo -> “Ziomki spod Biedronki” czyli Krzysztof Babis i Michał Kopaczyk z klasy 5c oraz „Krwiożercze Dżdżownice” czyli Mateusz Babiński i Franciszek Sumiński z klasy 4c.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację i pomoc serdecznie dziękujemy. W szczególności uczniom klasy 8a: Kindze Włodarzewskiej, Martynie Budzeniusz, Julii Lateckiej, Biance Tyczyńskiej, Mai Wieczorek, Martynie Porębskiej, Alicji Czaplickiej i Matyldzie Milczarek.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za wspólną zabawę działaniami arytmetycznymi ☺

Organizatorzy: Emilia Chodoła i Piotr Chodoła

Skip to content