Klasa 2a SP i klasa 2c SP na przedwakacyjnej wycieczce do ZOO

Dnia 14 czerwca 2019 roku odbyła się szkolna wycieczka do zoo w Płocku, której celem była edukacja dzieci w zakresie zwierząt oraz przyrody. Towarzyszyła nam pani przewodnik, która dokładnie objaśniała nam historie, pochodzenie oraz zwyczaje poszczególnych zwierząt. Podczas spaceru zobaczyliśmy bardzo piękne i majestatyczne zwierzęta. Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty „Na tropach zwierząt”, podczas których dzieci mogły dotknąć prawdziwych zwierząt. Na koniec udaliśmy się na lody oraz do sklepu z pamiątkami. Zrobiliśmy mnóstwo pięknych zdjęć na pamiątkę tego dnia. Uważamy ze wycieczka wypadła fantastycznie, gdyż zdołaliśmy się dowiedzieć wielu interesujących ciekawostek i zaobserwować zachowania zwierząt. Dziękujemy za pomoc i opiekę nieocenionej pani Urszuli Borodyn.

Katarzyna Sobolewska

Gabriela Goszcz

Skip to content