Pożegnanie sześciolatków

18 czerwca 2019 r. w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” odbyło się  uroczyste pożegnanie sześciolatków.

Zakończenie roku szkolnego, a zarazem pożegnanie społeczności przedszkola, rozpoczęto występem artystycznym, w który przedszkolaki włożyły wiele pracy. Wychowawcą grupy była p. Justyna Paczkowska.

Zgromadzeni na widowni rodzice oraz zaproszeni goście ze wzruszeniem podziwiali umiejętności taneczne, wokalne oraz recytatorskie sześciolatków, rozwijane od lat w naszym przedszkolu. Biedronki podziękowały księdzu dyrektorowi, księdzu wicedyrektorowi, nauczycielom oraz  wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę i wychowanie. Przedstawienie wzbudziło wiele pozytywnych emocji i wrażeń ze strony dzieci, jak i przybyłych gości. Po części artystycznej sześciolatki otrzymały dyplomy, medale oraz książeczki.

Na zakończenie wicedyrektor ks. Sebastian Tomczak podziękował wszystkim rodzicom za owocną współpracę, a sześciolatkom życzył samych sukcesów w szkole, uśmiechu na każdy dzień, nowych przyjaźni oraz udanych i bezpiecznych wakacji.

Od września absolwenci Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” rozpoczną naukę w pierwszej klasie Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza.

Paulina Makowska

Skip to content