Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych to międzynarodowe święto obchodzone w całej Europie co roku 26 września. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej, a także propagowanie nauki języków obcych przez całe życie.
Z tej okazji uczniowie klas 1-4 pod troskliwym okiem nauczycieli języków obcych i wychowawców przygotowali piękne plakaty promujące Dzień Języków Obcych, flagi różnych państw europejskich oraz plakaty językowe. Wszyscy zgodnie uznaliśmy, że warto uczyć się języków obcych. 🙂
Dziękujemy p. Ani Waśkiewicz, p. Kasi Sobolewskiej, p. Marcinowi Jaskólskiemu, p. Kamili Kurdubskiej i wszystkim wychowawcom za miłą współpracę przy organizacji dzisiejszego wydarzenia.

Klaudia Majewska-Rybacka

Skip to content