Dzień Postaci z Bajek

6 listopada 2019 r. w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” obchodziliśmy Światowy Dzień Postaci z Bajek. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. W tym wyjątkowym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje.

Przedszkolaki miały okazję wysłuchać inscenizacji o Złotej Rybce. Tym razem, to nauczyciele przedszkola zostali aktorami. W przedstawieniu wystąpili:

  • Narrator – p. Paulina Zygnerska
  • Złota rybka – p. Paulina Makowska
  • Rybak – p. Ewelina Rutkowska
  • Żona Rybaka – s. Renata Zawadzka

Dodatkową atrakcją dla dzieci była wizyta wyjątkowych postaci w przedszkolu – Myszki Minnie oraz Miki. Maluchy wspólnie z przybyłymi gośćmi świetnie się bawiły. Myszki dostarczyły dzieciom niesamowitych wrażeń, a ich uśmiechnięte buzie są tego najlepszym dowodem.

Paulina Makowska

Skip to content