Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W październiku obchodziliśmy święto bibliotek szkolnych pod hasłem: „Zaprojektuj okładkę swojej ulubionej książki”. Z tej okazji biblioteka „małego” Długosza  zorganizowała konkurs plastyczny. Wzięli w nim udział uczniowie klas 1-4. Uczestnicy konkursu mieli ciekawe i oryginalne pomysły. Komisja w składzie: ks. wicedyrektor Sebastian Tomczak, p. Żaneta Szpulecka i p. Urszula Bordyn wybrała trzy najlepsze prace i przyznała miejsca:

I – Łucja Grabowska, kl. 4a

II – Lena Seroczyńska, kl. 3a

III – Apolonia Przybylska, kl. 2b

oraz wyróżnienia dla:

Adrianny Górczyńskiej, kl. 3c

Alicji Duszyńskiej, kl. 2a

Natalii Górskiej, kl. 2c

Kingi Rybarczyk-Filipiak, kl. 1c

Filipa Zielińskiego, kl. 1b

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne prace.

Urszula Bordyn

Skip to content