Wycieczka do Warszawy klas 1-3 SP

W dniu 4 listopada 2019 r. 1a, 1b, 1c, 2a i 3b pod opieką pań Aleksandry Ujazdowskiej, Marty Treli, Kamili Kurdubskiej, Katarzyny Matuszewskiej, Klaudii Majewskiej-Rybackiej, ks. wicedyrektora Sebastiana Tomczaka oraz pana Tomasza Centkowskiego, udały się na wycieczkę do Warszawy. W programie przewidziane były następujące atrakcje: wizyta na Stadionie Narodowym, zabawa w Sali Smart Kids Planet i warsztaty w Pijalni Czekolady Wedel. Dzieci miały okazję by podążać trasą „Piłkarskie emocje” i na jeden dzień zamienić się miejscami z piłkarzami reprezentacji Polski.

Czas spędzony w innowacyjnym centrum zabaw dostarczył uczestnikom wycieczki wielu wrażeń edukacyjnych. Poprzez trening percepcji, motoryki małej i dużej dzieci miały możliwość sprawdzenia swoich możliwości, kreatywności, umiejętności matematycznych. Poznały też nowe rozwiązania multimedialne z zakresu ekologii, technologii, nowych mediów i sportu.

Wizyta w Pijalni Czekolady Wedla to możliwość doznań smakowych najbardziej lubianych przez dzieci. Wszelkie rodzaje czekolady, smaki i opowieści o historii i właściwościach cudownego napoju, jakim jest czekolada pitna, były dla uczestników wspaniałym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci. Własna inwencja artystyczna miała możliwość ujawnić się podczas dekorowania pierników, które uczniowie zabrali ze sobą jako pamiątki.

Tomasz Centkowski

Skip to content