Warsztaty świąteczne z rodzicami uczniów klasy 2a

W poniedziałek 9 grudnia 2019 r. o godz. 16:30 rozpoczęły się w naszej szkole świąteczne warsztaty dla rodziców i uczniów z klasy 2a. Stało się to już naszą tradycją. Celem spotkania było wzmacnianie więzi uczuciowej z rodzicami, budzenie aktywności dzieci i rodziców oraz integracja grupy podczas wspólnych zajęć artystycznych. W czasie warsztatów powstało wiele pięknych ozdób, które z pewnością będą zdobiły mieszkania i stoły w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Mali artyści z rodzicami oraz rodzeństwem przy dźwiękach kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych wykonywali ozdoby. Dekorowali bombki metodą decoupage, projektowali kartki bożonarodzeniowe, wykonywali rozmaite ozdoby choinkowe.
Ponadto rodzice przygotowali świąteczny poczęstunek dla uczestników spotkania, z którego skorzystali wszyscy zebrani po zakończeniu prac plastycznych. Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzania czasu w rodzinnym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych.
Zarówno rodzice jaki i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego wszyscy uczestnicy wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.
Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie i wspólną zabawę. Kolejne kreatywne zajęcia tuż, tuż… przed Wielkanocą.

Katarzyna Matuszewska

Skip to content