Świąteczna akcja „Podaruj kartkę, podaruj uśmiech.”

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jest to niesamowity czas przepełniony miłością, ciepłem rodzinnym, czas przebaczenia i refleksji. W tym okresie szczególnie myślimy o swoich bliskich, z którymi chcielibyśmy w sposób szczególny przeżywać narodziny Dzieciątka Jezus. Niestety, nie wszyscy ten radosny dzień spędzają ze swoimi rodzinami…

Akcja pt. „Podaruj kartkę, podaruj uśmiech” została zorganizowana z myślą o osobach samotnych i zapomnianych. Uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w tym przedsięwzięciu i wykonali przepiękne kartki świąteczne, w których zawarte zostały życzenia. Zgromadzone prace uczniów zostały przekazane w ręce Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim, prowadzących schronisko dla osób bezdomnych w naszym mieście. Kartki zostaną rozdane podopiecznym schroniska podczas ich wspólnej Wigilii.

Nasi uczniowie, włączając się w akcję, udowodnili, że mają piękne i otwarte serca.

Organizatorzy akcji – p. Kamila Marcinkowska we współpracy z panią Pauliną Iwańską i panem Jakubem Zemlakiem pragną podziękować wszystkim uczniom ze szkoły podstawowej oraz z liceum naszej szkoły za zaangażowanie i poświęcony czas.

Kamila Marcinkowska

Skip to content