Małymi krokami do Świat Bożego Narodzenia

Czas przygotowań bożonarodzeniowych jest dla każdego bardzo ważny. Młodzież z internatu również włączyła się w świąteczne przygotowania.

Przez dwa dni wychowankowie pod czujnym okiem Pani Mileny Witkowskiej wykonywali ozdoby świąteczne i piekli pierniki. Na niedzielę 15.12 zaplanowano wykonanie choinki z wacików kosmetycznych. Praca przebiegła sprawnie, gdyż w przygotowanie ozdoby zaangażowało się dużo osób. Dzień potem, w poniedziałkowy wieczór, udoskonaliliśmy naszą choinkę i postanowiliśmy przykleić do niej złote koraliki. W tym samym czasie piekliśmy pyszne pierniczki w różnych kształtach. Ciasteczka osłodzą nam czas podczas wigilii internackiej. Były twarze w mące, brudzenie się cukrem pudrem i wiele zabawy. Takie wydarzenia z pewnością zbliżają ludzi i ich integrują.

Milena Witkowska – wychowawczyni internatu
Wiktoria Kaszuba – sekretarz MRI

Skip to content