Podsumowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego

Święta Bożego Narodzenia to szczęśliwy czas, który spędzamy w gronie naszych najbliższych, zapominamy o naszych zmartwieniach, obdarowujemy się pięknymi prezentami. Jednak jest wiele rodzin, dla których ten czas jest mniej piękny. Na co dzień zmagają się one z przekornym losem stawiając czoło chorobie. W tym roku nasze przedszkole zorganizowało kiermasz bożonarodzeniowy dla 8-miesięcznego Krzysia. Dzięki Państwa hojności i dobremu sercu udało nam się uzbierać 762 złotych, które w całości przeznaczymy rodzicom Krzysia. Myślę, że jest to dowód na to, że wynosimy to, co najpiękniejsze z historii Świętej Rodziny. Jesteśmy otwarci na innych ludzi oraz wrażliwi na ich problemy. Swoimi czynami, czasem małymi, pozostawiamy permanentny uśmiech w życiu pozostałych ludzi. Jestem przekonana, że podarowane dobro wróci do Państwa – szczególnie w czasie w świąt.

Ksenia Kwiatkowska

Skip to content