6c świętuje Dzień Kobiet

Klasa 6c wraz z wychowawcą P. Emilią Chodołą, wybrała się z okazji Dnia Kobiet do kręgielni. Wyjście zorganizowali chłopcy. W atrakcjach były przewidziane dwa tory do gry w kręgle oraz stół do bilarda. Ta z pozoru prosta gra, polegająca na zwykłym toczeniu kuli po torze i strącaniu kręgli, okazała się sporym wyzwanie dla nas. Z początku kule nie chciały doturlać się do kręgli, wypadały z toru. Jednak, po kliku nieudanych próbach, strącenia kręgli okazało się proste. Im lepsze stawały się nasze rzuty, tym bardziej fascynująca stawała się nasza gra. Stwierdziliśmy, że w kręgle może grać każdy, wysoki czy niski, gruby czy chudy, stary czy młody. Było dużo świetnej zabawy, każdy spróbował gry w kręgle, a stół do bilarda oblegali głównie chłopcy. Po zabawie chłopcy obdarowali koleżanki drobnymi upominkami.  Wyjście należało do jednych z najlepszych i warto byłoby powtórzyć tą zabawę.

Amelia Mroczkowska i Mikołaj Bińczarski kl. 6c

Skip to content