Stypendium Prezydenta Miasta Włocławek 2020

W środę, 24 czerwca 2020 r., Prezydent Miasta Włocławek p. Marek Wojtkowski wręczył stypendia najzdolniejszym uczniom włocławskich szkół. Wśród czternastu beneficjentów znaleźli się oczywiście długoszacy. Alicja Bieniek uczennica klasy 8 b Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza, tegoroczna laureatka trzech Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z Biologii, Chemii i Fizyki organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty odebrała tę nagrodę  w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku.

Tegoroczne wręczenie miało wymiar  przede wszystkim zapewniający bezpieczeństwo uczestników, dlatego niestety, nie mamy pamiątkowej fotografii.

Alicji serdecznie gratulujemy!

S.L.

Zdjęcia można obejrzeć na portalu ddwloclawek.pl

Skip to content