„ANWIL w moich oczach” – prezentacja prac konkursowych

Prezentujemy prace plastyczne uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza wykonane w ramach konkursu  „ANWIL w moich  oczach”. Był to ciekawy, twórczy sposób spędzenia wolnego czasu dla uczniów w ramach zdalnego nauczania wdrożonego na czas pandemii. Był także doskonałą okazją na rozwinięcie umiejętności plastycznych uczniów.

Uczestnicy przygotowali prace w formacie A3 wybraną przez siebie techniką. Swoje dzieła uczniowie wykonali pod kierunkiem pani Bożeny Sobierajskiej. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 31 sierpnia 2020 roku. Informacja o wynikach konkursu zostanie opublikowana na stronie www.anwil.pl oraz w intranecie ANWIL S.A.

Uczniom życzę sukcesów artystycznych. Poniżej prezentujemy prace plastyczne przesłane na konkurs.

Bożena Sobierajska

Skip to content