Świetlica przy ul. Łęgskiej “żegna” młodszych długoszaków

Bardzo miło było nam gościć dzieci z klasy piątej oraz z klas czwartych szkoły podstawowej w  świetlicy  „dużego” Długosza. Uczniowie ci uczęszczali do nas z uwagi na remont gmachu szkoły przy ulicy Wojska Polskiego.

Dla dzieci przebywających  w naszej świetlicy przygotowaliśmy wiele różnorodnych zajęć: m in. zajęcia integracyjne, zajęcia plastyczne, wyjścia na szkolny dziedziniec. Dzieci chętnie angażowały się w różnego rodzaju zadania, rozwiązywały krzyżówki, rebusy, quizy i inne przygotowane przez wychowawców świetlicy propozycje spędzania czasu wolnego. Młodsi długoszacy mogli także w ciszy i w spokoju odrabiać prace domowe,  korzystając z pomocy nauczycieli świetlicy. Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać! Do zobaczenia!

Kamila Marcinkowska

Skip to content