Dzień Anioła Stróża

2 października to ważna data w kalendarium Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem”. Tego dnia obchodzimy bowiem Dzień Anioła Stróża – Patrona naszego przedszkola. By uczcić to święto przedszkolaki same zamieniły się w małe aniołki.

Z tej okazji również dzieci z grupy „Słoneczka”  przygotowały przedstawienie o swoich Patronach, które zaprezentowały przed gronem pedagogicznym oraz przed swoimi koleżankami i kolegami.

W czasie trwania pandemii koronawirusa, nasze przedszkole szczególną uwagę zwraca na procedury bezpieczeństwa wobec dzieci  uczęszczających do placówki. Dlatego też maluchy zostały w swoich stałych salach, a my z pozostałymi grupami połączyliśmy się przez internet. Przedszkolaki dowiedziały się, że każdy ma swojego Anioła Stróża, który się nim opiekuje oraz chroni od zła i niebezpieczeństw. Nie zabrakło również wspólnych tańców wdzięczności i uwielbienia.

Z całego serca pragniemy podziękować Rodzicom, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowali dzieci do tej wyjątkowej uroczystości. Kochani Rodzice zawsze możemy na Was liczyć, a to ogromnie motywuje nas do podejmowania kolejnych działań i wyzwań.

Paulina Makowska

 

Skip to content