Nina Seligowska laureatką I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Prawa Dziecka Oczami Dzieci-Prawa Dziecka według Janusza Korczaka”

Z radością informujemy, że uczennica klasy 6b Nina Seligowska zajęła II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Prawa Dziecka Oczami Dzieci – według Janusza Korczaka”. Opiekunem artystycznym uczennicy  była pani Bożena Sobierajska.

Konkurs został objęty honorowym patronatem  Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Marszałka Województwa  Zachodniopomorskiego. Konkurs był skierowany do uczniów Szkół Podstawowych z całej Polski. Wzięło w nim udział 430 uczniów z 47 szkół z 11 województw.  Ze względu na panującą pandemię, nie będzie uroczystego rozdania nagród. Dalsze szczegóły dotyczące formy i sposobu uhonorowania osób nagrodzonych będą przekazane poszczególnym szkołom drogą telefoniczną lub e-mailem.

Gratulujemy Ninie wspaniałego sukcesu artystycznego oraz znajomości Praw Dziecka.

Bożena Sobierajska

Skip to content