Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego pt. „Polska, którą kocham”

Wychowawczynie świetlicy szkolnej „Małego” Długosza zorganizowały konkurs związany z dniem Narodowego Święta Niepodległości. Dzieci z klas I-III SP miały wykonać pracę plastyczną dowolną techniką, która dotyczyła hasła przewodniego konkursu: „Polska, którą kocham”. Zadaniem uczniów z klas IV-V SP było przygotowanie prezentacji multimedialnej. Prace uczniów zachwyciły jury konkursowe. Wybór nie był łatwy, ale udało się wyłonić zwycięzców. Poniżej przedstawiamy wyniki.

Kategoria:

  • PRACA PLASTYCZNA:

I miejsce – Oliwier Agaś kl. 1b

II miejsce – Bartek Markowski kl. 2b, Martyna Markowska kl. 3b

III miejsce – Weronika Ruchewicz kl. 4c

  • PREZENTACJA MULTIMEDIALNA:

I miejsce – Julia Jabłońska kl. 4b

Wyróżnienie – Aleksander Górczyński kl. 4c

Serdecznie gratulujemy!

Kamila Marcinkowska

Skip to content