Rozstrzygnięcie konkursu na “Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową”

Centrum Kultur ,,Browar B” oraz Klub “Zazamcze” w grudniu 2020 r. zapraszał rodziny i grupy przyjaciół z Włocławka i okolic do wzięcia udziału w VIII konkursie Na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową . W tym konkursie uczestniczyły także dzieci wraz z rodzinami z naszego przedszkola. 17 grudnia 2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, do którego zostało zgłoszone 27 szopek. Wśród tych zgłoszeń była praca Leny Kamińskiej, naszej wychowanki z grupy ,,Promyczki” (6- latki), która wykonała szopkę bożonarodzeniową z mamą i zajęły III miejsce. Gratulujemy Lenie i mamie nagrody, kreatywności oraz życzymy kolejnych sukcesów. Natomiast pozostałym rodzinom, które wzięły udział w tym konkursie dziękujemy za zaangażowanie.

Jolanta Gitner

 

Skip to content