Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem

W dniach od 1 do 3 marca 2021 r. uczniowie klasy 8 szkoły podstawowej po raz pierwszy przystąpili do próbnego egzaminu, który został przygotowany przez wydawnictwo ,,Operon”. Po przeszło czterech miesiącach nieobecności w budynku szkoły, nasi uczniowie w komplecie stawili się w murach szkoły, by sprawdzić swój poziom wiedzy przed nadchodzącym wielkimi krokami ,,majowym egzaminem” kończącym etap kształcenia w szkole podstawowej. Egzamin obejmował wiedzę z trzech przedmiotów: język polski, matematyka oraz j. obcy (j. angielski oraz j. niemiecki). Wszystko odbyło się bez żadnych zakłóceń, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa wynikających z sytuacji pandemicznej, w jakiej się znajdujemy.

Cieszy nas fakt, że uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w próbnym egzaminie w formie stacjonarnej oraz choć na chwilę spotkać się z kolegami i koleżankami ze szkolnej ławy.

Dziękujemy wszystkim członkom komisji za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem egzaminów. Mamy nadzieję, że uczniowie będą zadowoleni z efektów swojej pracy i uzyskanych wyników.

Jakub Zemlak

Skip to content