Kolorowe stołówki AMICA

Stołówka naszej szkoły podstawowej przy ul. Wojska Polskiego 2a (“mały Długosz”) została zgłoszona do programu “Kolorowe stołówki” realizowanego przez firmę Amica, w którym można wygrać nowoczesne i bardzo kolorowe wyposażenie stołówki szkolnej.

Naszym zadaniem będzie oddawanie głosów na stołówkę Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza we Włocławku, a organizatorzy zmienią ją w najbardziej kolorowe, nowoczesne i po prostu piękne miejsce w naszej placówce.

  • Codziennie można oddać jeden głos z jednego konta utworzonego na stronie: kolorowestolowki.amica.pl/.
  • Głosowanie trwa od 1.03.2021 do 15.05.2021.

 

 

Prosimy i zachęcamy wszystkich do zaangażowania i wsparcie tej inicjatywy, która będzie służyła dzieciom uczęszczającym do naszej szkoły.

Z wyrazami szacunku
ks. Sebastian Tomczak
wicedyrektor

 

Skip to content