Zawody międzyklasowe na skakance

29.02.2021 roku odbyły się zawody międzyklasowe w skokach na skakance. Udział wzięły wszystkie drugie i trzecie klasy szkoły podstawowej. Takie zawody odbywały się po raz pierwszy w naszej szkole.

Zwycięską klasą została klasa 3c,  której wychowawcą jest Pani Mirella Kwiatkowska. Uczniowie tej klasy uzyskali największą ilość skoków przez skakankę ustanawiając rekord szkoły – 612 skoków przez 4 uczniów klasy w ciągu minuty i zdobywając Puchar Dyrektora Szkoły. Dwóch uczniów z klasy 3c Piotr Andrzejczak oraz Mikołaj Szychta zdobyli wyróżnienie najlepszych zawodników spośród chłopców uzyskując 160 skoków przez minutę.

Klasa 3b uplasowała się na drugim miejscu uzyskując 580 skoków łącznie przez 4 uczniów.  Najlepszą zawodniczką zawodów została uczennica 3b Apolonia Nagler bijąc rekord 164 skoki przez skakankę na minutę.

Klasa 3a uzyskała trzecią lokatę z wynikiem 572 skoki. Klasa 2a zajęła 4 miejsce z 567 skokami oraz dwoje uczniów z klasy 2a uzyskało wyróżnienie najlepszych skoczków spośród 2 klas – Stanisław Lamecki skoczył 159 razy przez minutę oraz Lena Hejman 149 razy przez minutę. Klasa 2b zajęła 5 miejsce z 463 skokami.
Klasa 2c zajęła 6 miejsce z 369 skokami.
Agnieszka Całkiewicz
Skip to content