Kartki urodzinowe dla Amelki

Wielki Post jest czasem szczególnego wyciszenia, zatrzymania, spojrzenia na nasze życie, ale i dostrzegania potrzeb innych osób. Dlatego w tym czasie staraliśmy się zbierać dobre uczynki dla Pana Jezusa. Dzieci z naszego przedszkola i szkoły podstawowej z wielkim zaangażowaniem i ogromnym przejęciem wzięły udział w wykonaniu kartki urodzinowej dla 13-letniej Amelki z Ciechocinka. Dziewczynka od 8 lat walczy z glejakiem na pniu mózgu. Ogromnym marzeniem Amelki jest otrzymać na urodziny jak największą ilość kartek z życzeniami. Wykonanie kartek okazało się również dobrym momentem, aby porozmawiać z naszymi wychowankami o chorych dzieciach, o darze naszego życia i zdrowia. Oczywiście nie zabrakło modlitwy za chore dzieci na całym święcie i podziękowania Bogu za nasze życie i bliskich.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie w tę pracę kochanym dzieciom i nauczycielom.

 s. Rut Zawadzka

Skip to content