Wielkopostny challenge – podejmij wyzwania

W tym roku w czasie Wielkiego Postu nasi przedszkolacy w ramach przygotowań do świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa zadbali o swoje serce poprzez dobre uczynki wykonywane w przedszkolu i w domu. W placówce została przygotowana skrzynka dobrych uczynków, do której dzieci z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem za spełnianie dobrych uczynków wrzucały serduszka. Natomiast dzieci starsze ze szkoły podstawowej z klas 1-3 zaangażowały się w wykonywanie codziennych wyzwań, tzw. wielkopostny challenge. Każdego dnia Wielkiego Postu na terenie szkoły były zawieszane plakaty z zadaniami do wykonania. Wśród wyzwań były: dzień bez narzekania; posłuchaj piosenki na YouTube „Tak mnie skrusz”; powiedz swoim rodzicom, jak bardzo ich kochasz; dzień bez telefonu itp.
Bardzo dziękuję nauczycielom za pomoc, zachętę i podejmowanie wyzwań razem z dziećmi. Przed nami Wielki Tydzień. Życzę, aby to był czas okazywania większej miłości Panu Jezusowi, który oddał za na swoje życie oraz ogromnych Bożych przeżyć podczas świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa.

s. Renata Zawadzka

Skip to content