Ogólnopolski Konkurs „Moje wrażenia z wizyty w Sejmie – wirtualny spacer”

Z przyjemnością informujemy o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu „Moje wrażenia z wizyty w Sejmie – wirtualny spacer”, którego organizatorem była Pani Poseł na Sejm RP dr Joanna Borowiak. Celem Konkursu było podzielenie się w sposób artystyczny wrażeniami z wirtualnego spaceru po Sejmie RP, a także wspomnieniami z wycieczek po nim, gdy był otwarty dla zwiedzających. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach – plastycznej i literackiej. Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawowała pani Bożena Sobierajska.

II miejsce zajął Aleksander Kwiatkowski z kl. 7b, natomiast wyróżnienie otrzymał Piotr Nowacki z kl. 6b w kategorii praca plastyczna klas 4-8.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu, którzy godnie reprezentowali ZSK im. ks. Jana Długosza. Dziękujemy także Pani Poseł na Sejm RP dr Joannie Borowiak za organizację tak cennego konkursu oraz za wyjątkowe nagrody.

Bożena Sobierajska

Skip to content