Drogie Mamy! Dziękujemy, że jesteście przy nas każdego dnia!

Dnia 26.05.2021 r. dzieci z „Małego Długosza” przygotowały niespodziankę w formie online dla wspaniałych gości – czyli swoich Kochanych Rodzin. Długoszaki chciały w szczególny sposób uczcić święto „Dnia Matki”. W uroczystościach wzięły udział kasy: 2a, 2b, 3b, 3a oraz 1a. Uczniowie wraz z wychowawcami: Martą Trelą, Kamilą Kurdubską, Joanna Filińską-Woźniak, Urszulą Bordyn oraz Klaudią Majewską-Rybacką przygotowali wierszyki oraz piosenki, aby podziękować swoim rodzicom za to, że są obecni w ich życiu.

Każda sala lekcyjna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Uczniowie zaśpiewali dla swoich mam piosenki, a następnie każde dziecko przedstawiło wierszyk dla mamy. Przedstawienie w wersji online było ogromnym wyzwaniem, ale dzięki pomocy pani Kamili Kurdubskiej oraz pana Tomasza Centkowskiego wszystko się udało!

Drogie Mamy!
Dziękujemy, że jesteście przy nas każdego dnia!
Żyjcie nam 100  lat!!!

Joanna Filińska-Woźniak

 

 

 

 

Skip to content