Dyplomy dla Mamy

Za to, że zawsze jesteś przy naszym boku.
Za to, że wskazujesz drogę nam w mroku.
Za to, że dni nasze tęczą malujesz,
dziś Mamo z głębi serca wszystkie dzieci Ci dziękują.

26 maja 2021 roku w świetlicy szkolnej Małego Długosza zostały zorganizowane zajęcia z okazji Dnia Matki. Jest to szczególny dzień, w którym wszystkie dzieci wyrażają szacunek i wdzięczność dla swoich mam. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze mamy oraz każdej należy się wszystko, co najlepsze za jej bezwarunkową miłość, trud i opiekę włożoną w nasze wychowanie.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję przygotować dla swoich mam wyjątkowe dyplomy, w których wykonanie włożyli wiele miłości i starań. Efekty pracy naszych uczniów można obejrzeć w fotorelacji poniżej.

                                                                                                  Natalia Jaworska
Kamila Marcinkowska

Skip to content