Spotkanie z panem Krzysztofem Szaradowskim

16 czerwca 2021 roku odwiedził nas pan Krzysztof Szaradowski – pracownik firmy SANIKO. Klasy 1a, 1b i 1c wzięły udział w ciekawej pogadance na temat segregacji śmieci. Zapoznaliśmy się z funkcjonowaniem firmy. Dowiedzieliśmy się, co dzieje się z odpadami po ich wyrzuceniu oraz gdzie wywieźć wielkogabarytowe śmieci. Dzieci przypomniały sobie do jakich pojemników wyrzucamy odpady (szkło, metal, papier, bioodpady, zmieszane). Mieliśmy również okazję posegregować śmieci do odpowiednich pojemników.

Warto dodać, że pan Krzysztof jest komentatorem sportowym. Z wielką pasją komentuje mecze Anwilu Włocławek w radiu Anwil. Podczas spotkania okazało się, że wśród naszych uczniów jest wielu kibiców tego zespołu. 🙂 Już nie możemy się doczekać rozpoczęcia nowego sezonu, ponieważ planujemy wybrać się na trening Anwilu Włocławek.

Dziękujemy panu Krzysztofowi za wizytę w naszej szkole.

Klaudia Majewska-Rybacka
Gabriela Goszcz

Skip to content