„Pielucha dla malucha” – zakończenie akcji

Kolejny raz dzięki Wam i tym razem „Pielucha dla malucha” zakończyła się ogromnym sukcesem. Zbiórka pieluch, potrzebnych rzeczy do pielęgnacji dzieci to nasza odpowiedź na Bożą miłość. Bractwo Małych Stópek to organizacja wspierająca samotne matki, które często nie mają wsparcia wśród najbliższych. Nasza Długoszańska społeczność z zaangażowaniem odpowiedziała na kolejną akcję. Zarówno przedszkolaki, jak i dzieci oraz młodzież wsparli zbiórkę. Szczególne podziękowania kieruję do Rodziców naszych dzieci, do Nauczycieli, bo to również dzięki Wam udało się zebrać tyle środków. Do naszej akcji dołączył też Zespół Szkolno-Przedszkolny z Bądkowa. Jesteście wszyscy bardzo kochani! Z Wami można wszystko, a bez Was nic. Dziękujemy!!!

s. Renata Zawadzka

Skip to content