Akcja – Integracja

Powrót do szkoły po wakacyjnej przerwie nie zawsze musi być tak ciężki, jak nam się wydaje. Przekonali się o tym uczniowie klasy IV A SP., którzy w minioną sobotę wraz z wychowawczynią oraz rodzicami spotkali się w Parku Linowym. Korzystając z ostatnich dni lata, mieliśmy okazję, aby lepiej się poznać i zintegrować. Nie zabrakło aktywności fizycznej, jak chociażby przejście przez trasy linowe, gra w piłkę, czy zabawy na świeżym powietrzu. Punktem kulminacyjnym spotkania było ognisko, przy którym śpiewaliśmy piosenki, opowiadaliśmy ciekawe historie, jedząc przy tym pyszne kiełbaski.

Były to dla nas bezcenne chwile, które wzmocniły więź pomiędzy uczniami i sprawiły, że wielu z nas na nowo odzyskało energię, którą na pewno wykorzystamy w obecnym roku szkolnym.

 

Małgorzata Jaworska-Pomirska

 

Skip to content