Bal Wszystkich Świętych

Dnia 28 października 2021 r. w Małym Długoszu odbył  się Bal Wszystkich Świętych, w którym wzięli udział uczniowie klas I-IV. To była wspaniała okazja do uczczenia świętych patronów, którzy są nam bardzo bliscy. Bal rozpoczął się uroczystym pochodem Wszystkich Świętych, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje przebranie. Podczas balu nie zabrakło również konkursów, w których dzieci chętnie brały udział.
Nieodłączną częścią balu była wesoła muzyka, która towarzyszyła przez cały czas jego trwania. Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc w licznych zabawach i tańcach. Bal został zakończony w miłej atmosferze.
Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przystrojeniu sali gimnastycznej pani Agnieszce Iwan oraz pani Natalii Jaworskiej.

Magdalena Żuchowska

Skip to content