Bożonarodzeniowe wyróżnienia CK „Browar B”.

“I pomyśl, jakie to dziwne, że Bóg miał lata dziecinne, matkę, osiołka, Betlejem”.

ks. Jan Twardowski

Z radością informujemy o wynikach konkursów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, których organizatorem było CK „Browar B”. W IX edycji konkursu „Na najpiękniejszą  szopkę bożonarodzeniową”, wyróżnienie w kategorii szkoła podstawowa klasy V-VIII otrzymała Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza, pracę – szopkę bożonarodzeniową wykonała Zuzanna Jarmuszewicz z klasy 7c. Natomiast w konkursie plastycznym pt. ”Anioły moich marzeń”, wyróżnienie otrzymali: Martyna Markowska z kl. 5c i Mateusz Krysztoforski  z kl. 7c. W kategorii rodzinnej Julia Fechner z kl. 4a zajęła III miejsce. Prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Pani Bożeny Sobierajskiej.  Gratulujemy  wyróżnionym  i życzymy dalszych  osiągnięć  na niwie artystycznej.

Bożena Sobierajska

Skip to content