Wyniki z Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego – klasy 1-4 SP

W listopadzie 2021 r. siedmiu uczniów z Małego Długosza wystartowało w Konkursie Biblijnym organizowanym przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI. Wyniki z podsumowania konkursu otrzymaliśmy 4.02.2022 r.

W grupie wiekowej 1-3 udział wziął Szymon Kleczewski z kl. 1a i na 237 uczestników tej grupy zajął 16 miejsce zdobywając dyplom uznania.

W kategorii klas 4-6 wzięło udział sześciu uczniów z naszej szkoły na 415 wszystkich uczestników konkursu i tak:
MICHAŁ MORACZEWSKI, KL. 4C – zdobył 10 miejsce otrzymując DYPLOM WYRÓŻNIENIA,
Dyplomy uznania otrzymali: Antoni Zimny, kl. 4a,
–20 miejsce, Samuel Morawski, kl. 4b – zdobył 26 miejsce,  Andrzej Kwiatkowski, kl. 4b – zdobył 31 miejsce,  Klara Bławat, kl. 4b – zdobyła 43 miejsce i  Amelia Misterska, kl. 4b – zdobyła 46 miejsce.
Gratuluję uczestnikom tegorocznego konkursu trudu pochylenia się nad Biblią i życzę dalszej pasji w zgłębianiu Jej tajemnic. Mam nadzieję, że za rok wielu innych uczniów pójdzie w ich ślady zdobywając coraz to lepsze wyniki.

Maria Kowalik

Skip to content