Warsztaty wokalno-taneczne

Centrum Kultury „Browar B” to wyjątkowe miejsce dla tych, którzy kochają śpiew i taniec. Jest miejscem dla ludzi z pasją, dla których obcowanie ze światem muzyki, kreowanie go i tworzenie jest fantastyczną, niekończącą się przygodą. Daje każdemu możliwość wyrażenia emocji na prawdziwej scenie. Uczniowie klas 1a i 1c pod opieką wychowawczyń: p. Anety Chrapkowskiej i Urszuli Bordyn w dniach 14.02.2022 r. i 16.02.2022 r. brali udział w warsztatach wokalno-tanecznych prowadzonych przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę. Program warsztatów został opracowany w taki sposób, aby odkryć i wyeksponować talenty każdego małego uczestnika. Dbałość o najmniejszy nawet szczegół jest domeną warsztatów w CK „Browar B”, co przekłada się na niezwykle wysoki poziom zajęć. Nasi uczniowie byli zachwyceni i obiecali, że na pewno jeszcze wrócą na scenę w tak cudownym miejscu.

 Aneta Chrapkowska

Skip to content