„Zbieramy nakrętki dla Radka Wiśniewskiego” – akcja nadal trwa

Szkolne Koło Wolontariatu „Mały Książę” tradycyjnie zaangażowało społeczność Długosza w akcję „Zbieramy nakrętki dla Radka Wiśniewskiego”.

Wolontariusze wraz z opiekunem koła – p. Bożeną Sobierajską, przekazali nakrętki zebrane w I semestrze roku szkolnego 2021/2022 rodzicom Radka – Państwu Wiśniewskim. Pieniądze z zebranych nakrętek  zostaną przeznaczone na długotrwałą rehabilitację Radka.

Przed gmachem ZSK im. ks. Jana Długosza, oraz w Małym Długoszu i Internacie, dzięki wspaniałej inicjatywie naszej Pani księgowej Magdaleny Gutral, pojawiło się ogromne SERCE do którego można wrzucać nakrętki.

Za każdy DAR SERCA DZIĘKUJEMY !!!

Bożena Sobierajska – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu „Mały Książę” wraz z Wolontariuszami

 

Skip to content