Zbieramy, aby pomagać

Społeczność Długosza uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych. Jedną z nich jest „Zbieranie nakrętek dla Radka Wiśniewskiego”. Wolontariusze skupieni w Szkolnym Kole Wolontariatu Mały Książę od kilku lat systematycznie realizują to przedsięwzięcie, włączając w nie całą społeczność szkolną.

Z przyjemnością informujemy, że pojemnikowe SERCA w Małym i Dużym Długoszu zostały w błyskawicznym tempie zapełnione nakrętkami, które zostały przekazane rodzicom Radka Wiśniewskiego. Zostaną one przeznaczone na jego długotrwałą rehabilitację. Należy podkreślić, że akcja ta wpisuje się w wychowanie na wrażliwość, szlachetność i dobro, a także rozwija odpowiedzialność za środowisko naturalne.

Za każdy DAR SERCA SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Bożena Sobierajska

 

 

Skip to content