Wycieczka klas 3aSP i 4aSP do Wrocławia

18.03.2022 r. uczniowie klas: 3aSP i 4aSP wraz z wychowawcami oraz opiekunami wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Wrocławia.

Przez cały czas trwania wyprawy, dzieci miały zapewnione liczne atrakcje. Aby zrealizować zaplanowany program, wyjechaliśmy o dość wczesnej porze, przejazd upłynął nam w bardzo miłej atmosferze. Pierwszym miejscem, które zwiedziliśmy było Afrykarium, znajdujące się w najstarszym w Polsce ogrodzie zoologicznym. Poczuliśmy się jak w dzikiej, afrykańskiej puszczy. Następnie udaliśmy się do wodnego muzeum – Hydropolis. Jak sama nazwa wskazuje, mogliśmy tam zaobserwować wodę we wszystkich jej stanach skupienia. Było to coś niesamowitego! Po takich wrażeniach udaliśmy się na pyszny obiad, po czym wyruszyliśmy na spacer, podziwiając zakątki i zabytki Wrocławia. Czas naszej wizyty niestety dobiegał końca i wieczorną porą udaliśmy się w podróż powrotną. Szczęśliwie dotarliśmy do naszych domów, zabierając do nich bezcenne wspomnienia.

Jaworska-Pomirska Małgorzata

Skip to content