„Świat w kolorze niebieskim” – sukces uczennic z Długosza

W związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym zatytułowanym „Świat w kolorze niebieskim”.

Organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej we Włocławku. Z  radością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły stanęły na podium. Hanna Kurdupska z klasy 7a SP zajęła II miejsce, zaś Maja Bychowska z klasy 7c SP zdobyła III miejsce. Celem konkursu było zainteresowanie młodych ludzi tematyką autyzmu, kształtowanie wrażliwości i wyobraźni, a także nauka wyrażania swoich odczuć i przemyśleń. Relację z rozstrzygnięcia konkursu możemy zobaczyć na stronie ZS nr 3 we Włocławku pod linkiem:

https://www.zs3wek.pl/13-szkola-podstawowa/359-swiat-w-kolorze-niebieskim-rozstrzygniecie-konkursu-plastycznego

Naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Katarzyna Kwiatkowska – nauczyciel historii

Skip to content