Konkursy wielkanocne

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych jest najważniejszym czasem w życiu każdego chrześcijanina. Z tej okazji świetlica szkolna Małego Długosza zorganizowała dwa konkursy. Pierwszy z nich był konkursem na najpiękniejszą kartkę świąteczną, gdzie dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami plastycznymi, drugi zaś był konkursem na najciekawszą ozdobę wielkanocną –  tutaj uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłami. Oto wyniki konkursów:

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

I miejsce:  Julia Nowakowska I C

II miejsce: Olivier Agaś II B, Maja Janiak I B

III miejsce: Helena Kaczorowska II A, Patrycja Matczak I C, Julia Fechner IV A

Wyróżnienia: Małgorzata Matuszewska III A, Zuzanna Kamedulska IV C, Filip Derucki III B, Bartosz i Martyna Markowscy III B IV B, Stanisław Kozłowski I A, Antoni Zimny IV A, Hanna Felińczak III A, Kajetan Łuczak III A, Maria Mroczek I A

 

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

I miejsce: Olivier Agaś II B, Zuzanna Kamedulska IV C, Kajetan Łuczak III A, Patrycja Matczak I C

II miejsce: Apolonia Nagler IV B, Małgorzata Matuszewska III A, Julia Nowakowska I C, Antoni Zimny IV A, Aleksandra Kopaczyk III C

III miejsce: Stanisław Kozłowski I A, Maja Janiak I B, Julia Fechner IV A, Ewa Stocka II C, Maria Mroczek I A

Wyróżnienia: Marcel Ciesielski IV A, Maria Chełminiak I B

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Natalia Jaworska

 

Skip to content