Maria Bartosz wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 4a SP – Maria Bartosz, uzyskała ogólnopolskie wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym po raz drugi przez Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Barwne pejzaże ogrodowe inspirowane obrazem Władysława Podkowińskiego Dzieci w ogrodzie”. Celem konkursu była promocja twórczości Władysława Podkowińskiego oraz podkreślenie jego powiązań z regionem, a także promocja Władysława Podkowińskiego jako autorytetu dla dzieci i młodzieży, motywującego do rozwijania potencjału i uzdolnień, rozbudzanie i rozwijanie kreatywności, wrażliwości estetycznej oraz zdolności artystycznych, jak również upowszechnianie inicjatyw twórczych. Honorowy Patronat nad Konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty. Pracę plastyczną uczennica wykonała pod kierunkiem pani Bożeny Sobierajskiej podczas zajęć koła plastycznego.

Gratuluję Marysi wspaniałego sukcesu ogólnopolskiego oraz wszystkim uczestnikom, którzy wzorowo reprezentowali szkołę, godnej postawy.

Bożena Sobierajska

 

Skip to content