Dzieci Dzieciom

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Janusz Korczak

W środę 1. czerwca, z okazji Dnia Dziecka, wolontariusze skupieni w Szkolnym Kole Wolontariatu „Mały Książę”- Oliwia Fydryszewska, Helena Nowakowska, Zofia Hasiuk i  Maria Wojciechowska-Lamsallak, wraz  z opiekunem Koła panią Bożeną Sobierajską i panią Teresą Andrzejewską, przekazały dzieciom ukraińskim słodycze, zabawki oraz inne artykuły zebrane od całej społeczności Długosza. Dzieci wraz ze swoimi mamami przebywają we Włocławku przy ul. Krętej. Był to wyjątkowy czas życzeń i wspólnej zabawy. Pani Anna, w imieniu wszystkich obdarowanych, podziękowała społeczności Długosza.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym akcja mogła być zorganizowana. Dziękujemy także panu Grzegorzowi Siedlaczkowi za okazaną pomoc. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy ofiarowany dar podczas przeprowadzonej akcji.

Bożena Sobierajska wraz z Wolontariuszami

Skip to content