Klasa 5b SP w Energylandii

Wspaniałym podsumowaniem i uczczeniem zbliżających się wakacji, była wycieczka klasy 5b SP do Energylandii. Wszystko za sprawą zaproszenia jakie otrzymaliśmy od Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Niszczewach. Aż żal było nie skorzystać z takiej możliwości. Wstawanie do szkoły to dla wielu codzienne zmaganie, jednak wstawanie wczesne i wyjazd 9 czerwca, o godz. 4:30 okazał się wręcz bagatelą dla naszych uczniów. Wszyscy z ochotą pędzili na miejsce zbiórki. Podróż dość długa, ale za to w radosnej atmosferze. Najważniejsze dla nas było to, by pojawić się u bram tego niesamowitego parku rozrywki od momentu otwarcia i nie stracić ani minuty. Zabawa była cudowna. Kto tylko mógł, był gdzie tylko się dało: karuzele, kolejki, rollercoaster’y… Takie nazwy jak „Zadra” czy „Hyperion”są już dla nas całkiem bliskie. Wszak wszystkiego tego doświadczyliśmy na własnej skórze. Za rok przyjeżdżamy tu z pewnością!

Tomasz Centkowski

 

Skip to content