Uroczyste zakończenie szkoły klas 8 SP

W piątek, 24 czerwca o godzinie 11.30, rozpoczęła się uroczysta gala pożegnania klas ósmych. Uczniowie naszych trzech najstarszych klas szkoły podstawowej odbierali swoje świadectwa z rąk księdza dyrektora dr. Jacka Kędzierskiego, pani wicedyrektor Bożeny Sobierajskiej i wychowawców: pani Agaty Nawrockiej (klasa 8a), pani Mileny Kujawy (klasa 8b) i pani Emilii Chodoły (klasa 8c). Wśród wszystkich kończących tego dnia szkołę, było liczne grono uczniów, którzy zdobyli świadectwo z wyróżnieniem. Na galę przybyli oni ze swoimi rodzicami. Byli to:

Marta Skupniewicz, Amelia Śmiłowicz, Natalia Ziółkowska, Konrad FelińczakPiotr Stocki – z klasy 8a;

Zuzanna Nowakowska, Dominika Smolińska, Łukasz Marcinkowski, Jakub Nowacki, Aleksander Nagler, Oskar Stolcman, Adrian Strychalski – z klasy 8b.

Karina Avetisyan, Natalia Wędrowska, Maria Jóźwiak, Amelia Mroczkowska, Zuzanna Górczyńska, Mikołaj Bińczarski, Tymon Borczyński, Szymon Nawrocki– z klasy 8c.

Szkoła podstawowa to najdłuższy etap edukacyjny. Rozpoczynają go małe dzieci, a kończą nastolatkowie. Przez 8 lat, a w przypadku klasy „c” przez pięć lat, mieliśmy radość i przywilej bycia tego naocznymi świadkami. Jako nauczyciele i wychowawcy staraliśmy się przekazywać nie tylko wiedzę, ale uczyć tego, jak być dobrym i wrażliwym człowiekiem. Wyniki w szkole, potem sukcesy w pracy, są oczywiście ważne, ale życie warto przeżyć tak, by pod jego koniec móc nie tylko bez strachu spojrzeć w lustro, ale i szeroko się do swojego odbicia uśmiechnąć.

I tego życzymy naszym absolwentom – dobrych wyborów, ubogacających spotkań i uśmiechu na każdy kolejny dzień ich życia.

Agata Nawrocka

Skip to content