Klasa 6b SP – Nocka w Długoszu

Ostatnia wrześniowa noc w murach Długosza minęła pod znakiem wspólnej zabawy, radości, rozgrywek sportowych. Wszystko to za sprawą uczniów klasy 6b szkoły podstawowej, którzy pod opieką wychowawcy – p. Tomasza Centkowskiego oraz nauczyciela fizyki -p. Dawida Pacholskiego, spełnili jedno ze swoich największych marzeń. „Nocka w Długoszu”, bo tak zwykło się mawiać na tę wyjątkową noc, obfitowała w atrakcje sportowe, filmowe oraz jak najbardziej kulinarne. Była pizza, która zniknęła w przeciągu kilku chwil, przekąski i najbardziej lubiane przez wszystkich słodycze. Nie zabrakło ruchu. Pan Dawid dzielnie walczył z uczniami grając w koszykówkę. Część chłopców oczywiście trenowała piłkę nożną. Dziewczęta w dwóch salach „kinowych” naszej szkoły śmiały się i bały zarazem. Na koniec wspólna gra, a po niej skok do snu. Rano pobudka okazała się nie tak tragiczna. Trzeba przecież zostawić po sobie porządek i dobre wrażenie. Dziękujemy wszystkim za cudowny czas i już myślimy o tym, kiedy powtórzyć taką właśnie niesamowitą, długoszowską noc.

Tomasz Centkowski

Skip to content